Jump to content

Lukas_Frederikas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie Lukas_Frederikas

Paskutiniai profilyje apsilankė

83 profilio peržiūros
 1. Įrašų studijoje pirma įrašyti daina! Vakar apie 18h buvo įrašyta pirma daina paties Naujienų Tarnybos direktoriaus! Kadangi vakar turėjom ofise "karantinuotis" (priežasties tikros kol kas nepranešime) sugalvojome įrašyti dainą. Visi SanNews darbuotojai turėjo kokios veiklos ofise. Didžiausiai atsidėkojam Antanui Henrikui, dėl audio reguliavimo, nes be jo nebūtų įšėjusi daina. Daina: SanNews - Pasiilgau Straipsnio autorius: Lukas Frederikas
 2. Ar tai pasitvirtina, kad policija užsiima korupcija? Šiandien apie 15h (gal ir vėliau truputi) buvo susibūrimas naujienų tarnybos ofiso kieme. Viskas prasidėjo, kai vienas iš asmenų atvažiavo į mūsų kiemą ir viešoje vietoje planavo su mūsų kolega apie nelegalaus ginklo pirkimą. Susitarę nusuko kažkur ir kolega nusipirko ginklą. Poto dar vienas kolega įšėjo į kiemą (vardų neminėsiu) ir galimai asmuo bandė pagrobti kolegą (kiek jis pasakojo). Na ir poto prisistato miesto spec. pajėgų "Aras" būrio vadas (taip pat ir policijos direktorius) Antanas. Buvo minimali sumaištis, bet išsisprendė, visi išsiskirstė. Vėliau vėl atvažiavo ginklų pardavinėtojas (taip pavadinkim) kuris persirengęs iškvietė policiją, kad vienas iš kolegų turi nelegalų ginklą. Policija įsiveržė į ofisą, pradėjo be orderio daryti kratą. Kolega turėjąs nelegalų ginklą - sulaikytas. Bet prisistato ir ginklų pardavinėtojas su ginklu ant nugaros. Mes visi matėm. o direktorius teisinas, kad ne. Ar tai pasitvirtina, kad policija korumpuota? Ši naujiena privalo pasiekti miesto valdžią
 3. Šioje temoje fotografo atstovai frakcijoje turės galimybę įkelti čia nuotraukas kaip į archyvą ir poto galės redaguoti jas ir pns.
 4. Įrašų studija naujienų tarybos ofise atvėrė duris visiems Šiandiena (14:40) įrašų studija mūsų ofise atvėrė duris visiems kas nori įrašyti savo dainą. Manoma, kad mieste gali padaugėti žmonių kurie nori būti žvaigždėmis.
 5. Policija korumpuota? Antradienio vakarą 23:51 buvo užfiksuotas vaizdas (body cam nuo mafijos pečių) kare tarp gaujos ir mafijos buvo girdėtas policijos direktoriaus Antano balsas. Pagal apklausą Mantas (Tikras vardas žinomas redakcijai) tikina, kad policijos direktorius Antanas dalina ginklus "Bloods" gaujai. Kaip viskas vyks toliau?
 6. Šiame portale bus skelbiamos visos naujienos kas vyksta mieste. Nepraleisk nei vienos akimirkos čia! Kaip viskas vyks? Taigi šioje temoje kaip ir kokiam portale pvz.: tv3 ir t.t. dėsiu naujienos aprašymą ir vaizdo ar foto medžiagą. Bet ne aš vienas už tai būsiu atsakingas, o ir tie darbuotojai kurie dirba prie naujienų portalo.
 7. Redakcijos darbo laikas: Pirmadienis-Sekmadienis: 9:00-12:00, 13:00-22:00 (Pietų pertrauka 12:00-13:00) Fotografo darbo laikas: Pirmadienis-Sekmadienis: 10:00-12:00, 13:00-20:00 Naujienų portalo darbuotojų darbo laikas: Pirmadienis-Sekmadienis: 9:00-12:00, 13:00-22:00 Jūsų darbo laikas gali būti derinamas jeigu jūsų šeimyninė padėtis sunkesnė ir pns. Tas pats galioja jeigu esate studentas Redakcijos telefonas: 4450113
 8. Šioje temoje kiti žaidėjai galės parašyti pagyrimą arba nusiskundimą šios frakcijos darbuotojams. Rašant papeikimą įrodymai negali būti apkarpyti, redaguoti Įrodymai galioja 24h /timestamp privalo būti įrodymuose, nes tai kaip įrodymas, kad įrodymai galiojantys Komentuoti papeikimą gali tik valdžios atstovai, peikiamasis asmuo ir asmuo kuris rašė papeikimą Įrodymai privalo būti įkelti į imgur.com, part.lt ir t.t. Anketos: Pagyrimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Giriamo asmens Vardas_Pavardė: Kodėl giriate asmenį?: Papeikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Peikiamojo asmens Vardas_Pavardė: Kodėl peikiatė asmenį?: Įrodymai:
 9. Šioje temoje bus surašyti visi darbuotojai kurie dirbą ar dirbo frakcijoje. Frakcijoje esantys darbuotojai: (Vardas_Pavardė/Data): Lukas_Frederikas/2020-04-19/Frakcijos direktorius Antanas_Henrikas/2020-04-21/Frakcijos darbuotojas Rimantas_Dambrauskas/2020-04-21/Frakcijos darbuotojas Orestas_Rimekevicius/2020-04-21/Frakcijos darbuotojas Mantvis_Takaraa/2020-04-22/Frakcijos darbuotojas Nušalinti arba įšėję iš frakcijos darbuotojai: (Vardas_Pavardė/Data/Priežastis):
 10. Naujienų tarnyba - frakcija, kurios darbuotojai kartu su operatorių pagalba važinėja mieste, kalbina žmones įvairiausiomis temomis, bei vedamos laidos. Jums tai leidžia stebėti iš namų ir nereikia niekur eiti! Reikalavimai norintiems patekti į frakciją: Laikytis bendrųjų serverio taisyklių Turėti C kategorijas ir Oro transporto licenziją Žinoti pagrindinę informaciją Gebėti rašyti lietuviškais rašmėnimis, bei nedaryti gramatinių klaidų (visiems pasitaiko, bet reikia stengtis) Į redakciją privaloma atsinešti 12 klasės baigimo atestatą, CV (gyvenimo aprašymo) anketą, pasą, licenzijas, med. pažymą. Frakcijos valdžia: Direktorius: Lukas_Frederikas (2020/04/21) Pavaduotojas: (20**/**/**) Taisyklės: Gerbti valdžią Privaloma darbo metu būti racijoje (DC) Kai pasiemate daiktus iš sandėlio privalote racijoje pranešti ką pasiemėte Darbuotojas privalo prižiūrėti darbinį transportą: Pildytį kurą, nesukelti avarijos (tai atsitikus praneškite man į racija jeigu įmanoma ir vežkite taisyti) Nedalinėti leidimų į aukštesnius aukštus kitiems be mano sutikimo Nesukelti panikos redakcijoje, nedaryti chaoso, nesipykti Gerbti visus kolegas (Gali būti redaguojama) Darbinis transportas: Darbinė apranga:
 11. Mano vardas, bei pavardė Lukas_Federikas. Aš gimiau 1985-11-05 ir gimtasis miestas Tauragė. Šiuo metu esu vienišas, bet gyvenu su broliu. Mano profesijos yra kelios. Mokiausi intensyviai, tad įgijau mediko, žinių reporterio profesijas. Žinių reportorio profesija mokiausi intensyviau ir geriau sekėsi nei mediko. Į Los Santos miestą atvykau 2020-04-10 (Balandžio 10d.). Čia aš ruošiuosi dirbti, pasiekti Naujienų tarnybos pareigų. Šis planas jau buvo senokai mano galvoje, bet prieš metus sugalvotas planas buvo padėtas į ateitį, ruošiuosi sukurtį šeimą. Aš esu draugiškas, bendraujantis, malonus, kartais agresyvokas. Gerbiu visus žmones iki vieno išskyrus tuos kurie man kažką padarė blogo. Esu darbštus, nes atlieku savo darbus iki tada kada reikia. Neskubu ir viskas puikiai sekasi. Laisvalaikiu aš mėgstu pažvėjoti, kartais išgerti su draugais. Persikėliau čia, nes buvo planų į ateitį kuriuos pradedu įgyvendinti. Prieš atvykstant aš susipykau su tėvais, todėl kelias dienas net nebenorėjau kilt iš namų. Bet susitaikėm ir jiems atidaviau visą savo turtą ką buvau palikęs tauragėje ir išvykau su visais pinigais čia siekti planų. Pabaigai norėčiau parodyti save(Aš esu kairėje)

Apie projektą

Fenix Roleplay - tai serveris skirtas SAMP platformai ir žaidžiama jame Role Play režimu. Žaisdami mūsų serveryje jūs pilnai galėsite pasinerti į virtualaus pasaulio vaidmenų žaidimą. Registruodamėsi į serverį jūs patys pasirinksite kas jūs: Gyventojas,Svečias ar Benamis, nuo to priklausys ir jūsų Role Play žaidimas. Fenix Roleplay,tai serveris kuriame ribos tėra jūsų fantazija.

Feniksas

Egiptiečių mitologijoje feniksas – atgimimo simbolis. Ši mitinė būtybė kas 500 metų susidegindavusi ir prisikeldavusi iš savo pelenų. sklando legenda apie feniksą arba saulės ir ugnies paukštį – didingą, išmintingą ir labai įspūdingą mitologinį sutvėrimą. Feniksas simbolizuoja atsinaujinimą ir prisikėlimą.

Mūsų partneriai

Nori tapti mūsų partneriu ? susisiek!

×
×
 • Create New...