Jump to content

John_Gotti

Narys
  • Pranešimų skaičius

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie John_Gotti

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

  1. 1. Jūsų vardas: Pablo_Narkasa ( su šiuo nick gavau ban) 2. Kas ir kada jus užblokavo: Jimmy_Anderson ma=daug prie6 30-40min 3. Užblokavimo laikas ir priežastis: užblokavimo laikas 2020.03.31 ~18:20 dėl nonRP dick 4. Pasiaiškinimas kas nutiko ir padarytos jūsų išvados: Tiesiog nežinojau kas čia per serveris, ir susikūriau netinkamą nick, jei gausiu unban, naudosiu John_Gotti nick'ą , sudomino serveris, jau bėgau link pasų išdavimo vietos,ir gavau ban 5. Foto ar video jei turite ar reikia: kai bandau jungtis į serverį: https://imgur.com/a/V9vsb4A

Apie projektą

Fenix Roleplay - tai serveris skirtas SAMP platformai ir žaidžiama jame Role Play režimu. Žaisdami mūsų serveryje jūs pilnai galėsite pasinerti į virtualaus pasaulio vaidmenų žaidimą. Registruodamėsi į serverį jūs patys pasirinksite kas jūs: Gyventojas,Svečias ar Benamis, nuo to priklausys ir jūsų Role Play žaidimas. Fenix Roleplay,tai serveris kuriame ribos tėra jūsų fantazija.

Feniksas

Egiptiečių mitologijoje feniksas – atgimimo simbolis. Ši mitinė būtybė kas 500 metų susidegindavusi ir prisikeldavusi iš savo pelenų. sklando legenda apie feniksą arba saulės ir ugnies paukštį – didingą, išmintingą ir labai įspūdingą mitologinį sutvėrimą. Feniksas simbolizuoja atsinaujinimą ir prisikėlimą.

Mūsų partneriai

Nori tapti mūsų partneriu ? susisiek!

×
×
  • Create New...