Jump to content

Povilas_Gricius

STT
 • Pranešimų skaičius

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie Povilas_Gricius

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Šioje temoje bus rašomi visi nusižengimai už kuriuos būsite baudžiami, taip pat kas už tai gręsia. Chuliganiškas vairavimas - 300 eurų bauda [Pasikartojus teisių atėmimas] Šlapinimasis viešoje vietoje 90eurų bauda STT reikalavimų nevygdymas - Nuo 200 iki 700eurų bauda Trugdymas STT darbui - Įspėjimas [Antrą kartą 100eurų bauda] Grąsinimai [Susidoroti, pakenkti šeimai ar kt] - 300eurų bauda, bei nuo 5 iki 15 minučių kalėjimo Alkoholio vartojimas viešoje vietoje - 200eurų bauda ir 10minučių kalėjimo Vairavimas neblaiviam - 600eurų bauda ir teisių atėmimas Nelegali veikla [Ginklų ar narkotikų gaminimas/platinimas] - 500eurų bauda ir nuo 20 iki 60minučių kalėjimo Kito asmens sužalojimas - 500eurų bauda + apmokėjimas už sužeidimus [Jei sužeidimai sunkūs gręsia nuo 10 iki 20minučių kalėjimo STT sužalojimas - bauda 1000 eurų + išlaidų sumokėjimas už sužeidimus , taipogi gręsia nuo 20 iki 60minučių kalėjimo Nelegalaus ginklo turėjimas - 600eurų bauda ir nuo 15 iki 30minučių kalėjimo Narkotinių medžiagų turėjimas - 600eurų bauda ir nuo 15 iki 30 minučių kalėjimo Vairavimas ne pagal K.E.T - 800eurų bauda [Pasikartojus teisių atėmimas] Avarijos sukėlimas - 200eurų bauda + Transporto priemonės sutaisymo išlaidos Pabėgimas iš avarijos vietos - Bauda nuo 700 iki 1000eurų + teisių atėmimas bei gręsia nuo 10 iki 20minučių kalėjimo Bėgimas nuo STT - 900eurų bauda ir nuo 30 iki 90minučių kalėjimo Kyšio siūlymas - nuo 500 iki 700eurų bauda ir 10minučių kalėjimo Žmogžudystė - 1000eurų bauda ir nuo 60 iki 180minučių kalėjimo Mąsinės žmogžudystės - Kalėjimas iki gyvos galvos [CK] Muštynės - bauda nuo 100 iki 300eurų + asmens sužalojimų išlaidos Mąsinės muštynės - 400eurų baudos ir kalėjimas nuo 10 iki 30minučių Vagystė - 500eurų bauda ir nuo 15 iki 30 minučių kalėjimo Greičio viršijimas - 200eurų bauda Chuliganiškas elgesys - nuo 100 iki 300eurų bauda [Pasikartojus gręsia kalėjimas nuo 5 iki 15minučių] Techniškai netvarkinga tr. priemonė - bauda nuo 100 iki 300eurų + galimas teisių atėmimas Priekabiavimas/išprievartavimas - Nuo 300 iki 500eurų bauda + kalėjimas nuo 30 iki 50minučių. Pasipriešinimas STT darbuotojui - nuo 100 iki 280eurų bauda + kalėjimas nuo 5 iki 10minučių STT darbuotojo įžeidimas - nuo 50 iki 150 eurų bauda Apsimetinėjimas pareigūnu - Nuo 500 iki 800eurų bauda + kalėjimas nuo 20 iki 55minučių Pasilieku teisę pildyti bei redaguoti.
 2. Šioje temoje frakcijos darbuotojai privalės atsakyti į papeikimus. Taisyklės 1. Įrodymus į papeikimus draudžiama karpyti, redaguoti ar kitaip koreguoti. 2. Būtina užpildyti visus laukelius 3. Įrodymai neturi būti senesni nei 24h. 4. Jūsų Vardas_Pavardė privalo atitikti žaidimo Vardą_Pavardę. 5. Į papeikimus privaloma atsakyti per 24h. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2.Asmens Vardas_Pavardė kuris jus peikia: 3. Atsakymas į papeikimą: 4. Įrodymai :
 3. Šioje temoje galėsite peikti arba pagirti mūsų frakcijos darbuotojus. Taisyklės 1. Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo V_P 2. Giriant bei peikiant asmenį privaloma pateikti įrodymus. Kitu atveju bus atmesta. 3. Įrodymus draudžiama karpyti, redaguoti ar kitaip koreguoti 4. Peikimo įrodymai negali būti senesni nei 24h 5. Neturint įrodymų griežtai draudžiama rašyti bereikšmius papeikimus bei pagyrimus 6. Frakcijos darbuotojai, privalo atsakyti į papeikimą per 24h su pilnais įrodymais Pagyrimo šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2.Giriamojo darbuotojo Vardas_Pavardė: 3.Kodėl giriate šį darbuotoją: 4. Įrodymai apie pagyrimą: Papeikimo šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2.Peikiamojo Vardas_Pavardė: 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją: 4. Įrodymai apie papeikimą: Pasilieku teisę šią temą redaguoti.
 4. STT- Tai frakcija kuri netik kaip ir policijos pareigūnai prižiūri tvarką mieste bei baudžia nusikaltėlius ir taisyklių laužytojus, bet ir dirba kartu su policija spręsdami galimus korupcijos atvejus darbuose, versluose, o būnant korumpuotam STT jus gali nušalinti iš darbo pareigų. Reikalavimai norint įstoti į STT 1. Turėti visų kategorijų teises. 2. Turėti galiojančią medicininę pažymą, ginklų licenziją, bei pasą. 3. Turėti noro ir motyvacijos dirbti. 4. Laikytis visų serverio taisyklių. Darbo taisyklės 1. Klausyti valdžios atstovų. 2. Nepalikinėti transporto priemonių mieste [jas būtina grąžinti į garažą] 3. Pasiimus ginklus iš sandėlio būtina pranešti į raciją. 4. Po darbo būtina grąžinti ką paimėte iš sandėlio. 5. Paėmus transporto priemonę ją privaloma saugoti ir prižiūrėti. [T.Y. sugadinus privaloma ją sutvarkyti bei papildyti degalus] 6. Gerbti kolegas, bei miesto gyventojus. 7. Gavus papeikimą į jį privaloma atsakyti per 24valandas, kitu atveju būsite baudžiamas. 8. Privaloma uždarinėti visas duris nepalikite jų atvirų. 9. Be priežasties draudžiama įleisit pašalinius asmenis į STT pastato vidų. 10. Darbo metu privaloma būti racijoje [DC] 11. Darbo metu privaloma vilkėti frakcijos paskirtą aprangą. 12. Nenaudoti šaunamūjų ginklų saviems tikslams. 13. Žemesnio rango darbuotojai, privalo klausyti aukštesniojo rango. 14. Frakcijoje privaloma išbūti 7dienas. 15. Draudžiama užsiiminėti nelegaliomis veiklomis. 16. Pamatant kolega užsiiminėjant nelegaliom ar kitom draudžiamom veiklom [PRANEŠTI DIREKTORIUI] DARBO KOMANDOS Visas darbo komandas rasite parašę /pagalba > pagalba > frakcijų komandos. Darbo aprangos Darbo transportas Frakcijos lyderiai Direktorius: Povilas_Gricius [2020/05/19] Pavaduotojas: Nėra [2020/*/*] Pasilieku teisę temą pildyti bei redaguoti.
 5. Nu super atnaujinimas, šauniai padirbėta. Lauksime kitų atnaijinimų. Ačiū už pastangas.
 6. Skundo šablonas 1. Jūsų vardas: Povilas_Gricius 2. Ant ko rašote skundą? Arseny_Guskov 3. Apibūdinkite situaciją kas nutiko: Jau nebegalima pakest tų atmetinėjimų iškvietimų, įvyksta avarija ar kita situacija bandai sukt roleplay, plius serverį netgi 22 žaidėjai, pats tas geram roleplayinimu, tai kvieti medikus, kad suteiktų pagalbą, paima atmeta iškvietimus, jei turit rimtą priežastį nors pasiskelbkit ar dar kažką, o čia važinėja belekur, o žmonių gyvybės nesvarbi. 4. Foto ar video jei turite ar reikia: https://imgur.com/a/VNxXzw4
 7. Btw. Mechanikai galėtų prapjauti mašinos spyną ir ji atsirakintų, jog pd ją galėtų apieškit įkalčiams ir t.t
 8. Pasiūlymo šablonas 1. Jūsų vardas: Povilas_Gricius 2. Koks yra jūsų pasiūlymas? Siūlau pridėti gaisrininkų darbą, kurie galėtų įvykus avarijai jei yra prispaustų žmonių, juos ištraukti. Taip pat užsidegus mašinai užgesinti ją. Be to, kas kiek laiko galėtų atsirasti koks, degantis verslas ar namas, jie gautų pranešimą ir turėtų vygti gesinti. Šią idėją būtų galima išplėsti ir patobulinti. 3. Kodėl manote, kad jis tinka šiam serveriui ir kažką pakeis ? Pagyvintų rp, būtų daugiau realybės. 4. Foto ar video jei turite ar reikia: ntr ir nemanau, kad reikia
 9. Prisistatymo šablonas 1. Jūsų vardas žaidime: Povilas_Gricius 2. Jūsų tikrasis vardas: Povilas 3. Jūsų amžius: Už 3 dienų bus 18 4. Jūsų hobiai arba ką veikiate laisvalaikiu: Na šiaip veiklos laisvalaikiu turiu nemažai, laisvalaikiu kai neturiu ką veikt, mokinuosi scriptinimo darbų, šiaip jau metus viršaus užsiimu Techninių Renginių Aptarnavimu, beveik metus laiko dirbu su įvairiais vedėjasi ir kaip DJ groju vestuvėse ir kitose šventėse, o šiaip tai būnu su draugais, žaidžiu prie kompiuterio ir t.t. Dabar kol karantinas nieko daryti neina, tai visas dienas praleidžiu Fenixrp serverį. 4. Kas jus atvedė į SAMP pasaulį ir kada? Na atėjau į SAMP pasaulį 2015m. Viskas prasidėjo kai su draugu, ieškojom žaidimų įvairiausių, tada užmačiau SAN ANDREAS, žiūrėjau nu blem įdomus, parsisiunčiau, žaidžiau tik San Andreas, tada galvoju nejaugi neina multiplayer, susirdau client įsikėliau pradėjau žaist grp servuose nelabai kas gaudavosi tai gaudavau banus, bet poto užsikabinau ir iki dabar tebežaidžiu. 5. Kokia muziką klausote? Šiaip įvairią, mėgstu rusiškas, mėgstu lietuvišką popsą, technūškę. ir pnš. 6. Ar turite gyvūnų ir ką apie juos manote? Turiu 4šunis, na nieblogo blogo prieš juos neturiu, gyvūnai yra gyvūnai, veikla ištikrūjų su jais, ypač kai mažiukai, nori išmokint kažko ir pnš. 7.Jūsų svajonių profesija? Šiaip kažkokios profesijos neturiu, bet norėčiau būt kokiu Garsistu. 8.Jūsų autoritetas į kurį lygiuojatės ir kodėl? Į tėvus daugiau nieko 9.Mėgstamiausi kompiuteriniai žaidimai: Samp, cs1.6, csgo, undenground 2. 10.Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/bheBv9y
 10. Naaaa manau gal ir praverstų, bet šis dalykas paimtas iš FiveM o šiaip jei kažka parduodi, yra skelbimai. 555 numeriu

Apie projektą

Fenix Roleplay - tai serveris skirtas SAMP platformai ir žaidžiama jame Role Play režimu. Žaisdami mūsų serveryje jūs pilnai galėsite pasinerti į virtualaus pasaulio vaidmenų žaidimą. Registruodamėsi į serverį jūs patys pasirinksite kas jūs: Gyventojas,Svečias ar Benamis, nuo to priklausys ir jūsų Role Play žaidimas. Fenix Roleplay,tai serveris kuriame ribos tėra jūsų fantazija.

Feniksas

Egiptiečių mitologijoje feniksas – atgimimo simbolis. Ši mitinė būtybė kas 500 metų susidegindavusi ir prisikeldavusi iš savo pelenų. sklando legenda apie feniksą arba saulės ir ugnies paukštį – didingą, išmintingą ir labai įspūdingą mitologinį sutvėrimą. Feniksas simbolizuoja atsinaujinimą ir prisikėlimą.

Mūsų partneriai

Nori tapti mūsų partneriu ? susisiek!

×
×
 • Create New...