Jump to content

Tommy_Shelby

Narys
 • Pranešimų skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Tommy_Shelby paskutinį kartą laimėjo Balandžio 8

Tommy_Shelby turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

3 Neutral

Apie Tommy_Shelby

 • Gimtadienis 2004.06.02
 1. 1. Mano vardas: Tommy_Shelby 2. Gimimo metai: 1983.06.02 3. Gimtasis miestas - San Fierro : 4.Šeimyninė padėtis (Vienišas/Susituokęs): Vienišas. 5.Mano profesija: neturiu profesijos. 6.Į Los Santos miestą atvykau(data 2000.12.23 7.Čia aš ruošiuosi: Los Santos - galimybiu miestas ,daug turčiu ir visa kita kas gali atnešti neblogus pinigus , aš čia ruošiuosi pasidaryti pinigu normaliai ,gal vėliau į havajus nuskrisiu ar dar kažkur kas ten žino. 8.Mano charakteris (apibūdinkite, dorvus ,darbštus,nemėgstantis visko aplink): Esu ramaus būdo , darbštus , rimtas , galima rasti su manimi kompromisa, nemėgstu atsilupeliu arba kai šoka man į akis. 9.Aš mėgstu(pvz ką veikti laisvalaikiu arba pvz.: alų , gyvūnus): Aš mėgstu pažiurėt kašiuka su hebrytė prie bokalo alaus , pakalbėt apie reikalus , medžioklė , žvejyba , kartais ir žmoniu medžioklė viskuom užsiimu. 10.Prieš atvykstant aš... (sėdėjau kalėjimę, išsiskyriau su žmona, dirbau policijoje irbuvau sunkiai sužeistas Ar pan) - Turėjau savo karteli ,savo versla "Shelby Company" , viskas klostėsi labai gerai , pinigai ėjo , stafkės irgi , bet viena diena į mūsų miesta atvyko labai rimtas asmuo tai buvo visos teisėsaugos vadeiva , na ir aš tikėjausi to ,kad nebus viskas sklandžiai kaip seniau bet maniau ,kad mūsų neprilies , vežėm svarbu krovinį , tame krovinyje buvo- 10kg(amfetamino) 15kg(kokaino) , ir 2 ginklu dėžes , ir netikėtai iš visu pusiu mus apsupo aro būrys ,pareigūnu ekipažai ir netgi iš kariuomenės žmones , na visi mano žmonės sėdo aš kartu su jais , už gera elgesį man buvo galima švesti gimtadieni kartu su savo šeima , aišku aš pasinaudojau proga paprašiau ,kad nupirktu man bilietus į "Los Santos" miesta ir ta pačia diena išvykau į galimybiu miesta dabar vistisuos čia. 11.Šiame mieste aš planuoju: atsakiau 7kl. 12:Mano nuotrauka:
 2. taigi žinau ,kad nėra lengva sakau ,kad nėra didelis atnaujinimas ties scriptais neturiu reikalo mokytis , iš šono atrodo kitaip aš pasakiau ,kaip man atrodo viskas chill.
 3. mini atnaujinimas toks bet neblogai , good luck ties kitais atnaujinimais.
 4. aš už! , bet dar geriau ,kad žaidėjai patys turėtu susirasti lokacija bei pagal nora galėtu lokacijos vieta pardavinėti , tuo pačiu lokacijas laikys mafijos,gaujos logiška taip ,kad jeigu paprasti megins skinti nieko gero iš to nebus xd
 5. Šioje temoje galite kelti geriausias girdėtas dainas arba tiesiog kurios jums patinka ir pasidalinti su kitais žaidėjais!

Apie projektą

Fenix Roleplay - tai serveris skirtas SAMP platformai ir žaidžiama jame Role Play režimu. Žaisdami mūsų serveryje jūs pilnai galėsite pasinerti į virtualaus pasaulio vaidmenų žaidimą. Registruodamėsi į serverį jūs patys pasirinksite kas jūs: Gyventojas,Svečias ar Benamis, nuo to priklausys ir jūsų Role Play žaidimas. Fenix Roleplay,tai serveris kuriame ribos tėra jūsų fantazija.

Feniksas

Egiptiečių mitologijoje feniksas – atgimimo simbolis. Ši mitinė būtybė kas 500 metų susidegindavusi ir prisikeldavusi iš savo pelenų. sklando legenda apie feniksą arba saulės ir ugnies paukštį – didingą, išmintingą ir labai įspūdingą mitologinį sutvėrimą. Feniksas simbolizuoja atsinaujinimą ir prisikėlimą.

Mūsų partneriai

Nori tapti mūsų partneriu ? susisiek!

×
×
 • Create New...