Jump to content

Eimantas_Voldemortas

Narys
  • Pranešimų skaičius

    4
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie Eimantas_Voldemortas

  1. 1. Jūsų vardas: Eimantas_Voldemortas 2. Kas ir kada jus užblokavo: Chris_Kyle 3.Užblokavimo laikas ir priežastis: 2020/04/18, tikslaus laiko nepamenu. Buvau užblokuotas, nes dariau fear rp ir nežinodamas apeidinėjau bana. 4. Pasiaiškinimas kas nutiko ir padarytos jūsų išvados: Gavau užblokavimą nežinodamas priežasties, kad dariau fear rp, nes serveris rašė ,,server closed the connection" be jokio paaiškinimo, galvojau, kad su mano internetu kažkas ne taip. Mano modemas persikrovė ir automatiškai mano ip adresas pasikeitė, jungiausi toliau ir gavau greičiausiai rcon bana, poto vienas pažystamas užklausė Chriso dėl ko gavau bana ir man detaliai viska paaiškino. Atleiskite, kad dariau fear rp, dabar esu pasiskaites visas taisykles ir suprantu ką dariau ne taip. 5. Foto ar video jei turite ar reikia: Neturiu

Apie projektą

Fenix Roleplay - tai serveris skirtas SAMP platformai ir žaidžiama jame Role Play režimu. Žaisdami mūsų serveryje jūs pilnai galėsite pasinerti į virtualaus pasaulio vaidmenų žaidimą. Registruodamėsi į serverį jūs patys pasirinksite kas jūs: Gyventojas,Svečias ar Benamis, nuo to priklausys ir jūsų Role Play žaidimas. Fenix Roleplay,tai serveris kuriame ribos tėra jūsų fantazija.

Feniksas

Egiptiečių mitologijoje feniksas – atgimimo simbolis. Ši mitinė būtybė kas 500 metų susidegindavusi ir prisikeldavusi iš savo pelenų. sklando legenda apie feniksą arba saulės ir ugnies paukštį – didingą, išmintingą ir labai įspūdingą mitologinį sutvėrimą. Feniksas simbolizuoja atsinaujinimą ir prisikėlimą.

Mūsų partneriai

Nori tapti mūsų partneriu ? susisiek!

×
×
  • Create New...