Jump to content

Domas_Lemonas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie Domas_Lemonas

 • Gimtadienis 2006.07.11

Paskutiniai profilyje apsilankė

142 profilio peržiūros
 1. Mano vardas Domas, gimiau 1979 metais. Gimiau Los Santos, County General Hospital. kai buvau 1-erių, mano motina paliko mane vaikų namuose. Ten aš užaugau, kai man buvo 6-eri pradėjau eiti į pagrindinę Los Santos mokyklą, ten vaikinų būrys pakvietė mane į labai nešvarią gaują, kuriai aš pradėjau dirbti, nešiojau ginklus, kiemais nešiodavau kokainą, heroiną ir visokius narkotikus, kol vieną dieną mane pradėjo sekioti tamsi, mašiną, kai gryžau pas savo gaują, ten man pasakė, kad mane seka "FTB". Iki 23 metų aš slapsčiausi pas savo gaujos vadą, nebaigiau pagrindinės. Bet, dirbdamas jiems, įgavau įvairių amatų, kaip: ginklų taisymas, mašinų taisymas, išmokau tikrinti ar geras kokainas ar ne. Po 2 metų išėjau į visumą ir iškart buvau pagautas policijos, bei FTB, sėdau ilgam netgi 15 metų. Gavęs laisvę, vistiek buvau sekamas FTB ir išėjau iš gaujos, ateityje norėčiau susikurti savo gaują ir daužyti teisėsaugą. Iš važiavau pas savo senelį Tomą į Angel Pine. Ten gyvenau 5 mėnesius, kol FTB nuo manęs atstos. Į Los Santos atvykau būdamas 40-mt metis vyras. Esu draugiškas, bet niekada neišduodu savo artimų, ar gerai pažystamų. Mano nuotrauka:
 2. sewe chebryte kon jus

   

Apie projektą

Fenix Roleplay - tai serveris skirtas SAMP platformai ir žaidžiama jame Role Play režimu. Žaisdami mūsų serveryje jūs pilnai galėsite pasinerti į virtualaus pasaulio vaidmenų žaidimą. Registruodamėsi į serverį jūs patys pasirinksite kas jūs: Gyventojas,Svečias ar Benamis, nuo to priklausys ir jūsų Role Play žaidimas. Fenix Roleplay,tai serveris kuriame ribos tėra jūsų fantazija.

Feniksas

Egiptiečių mitologijoje feniksas – atgimimo simbolis. Ši mitinė būtybė kas 500 metų susidegindavusi ir prisikeldavusi iš savo pelenų. sklando legenda apie feniksą arba saulės ir ugnies paukštį – didingą, išmintingą ir labai įspūdingą mitologinį sutvėrimą. Feniksas simbolizuoja atsinaujinimą ir prisikėlimą.

Mūsų partneriai

Nori tapti mūsų partneriu ? susisiek!

×
×
 • Create New...