Jump to content

Lucy_Howard

Nepageidaujamas forume
  • Pranešimų skaičius

    4
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

    2

Lucy_Howard paskutinį kartą laimėjo Balandžio 22

Lucy_Howard turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

8 Neutral

Apie Lucy_Howard

Paskutiniai profilyje apsilankė

70 profilio peržiūros
  1. 1991-1993 m. ypač suaktyvėjo nusikaltėlių siautėjimas Lietuvoje. Viso nusikalstamo pasaulio veikėjai vykdė verslininkų reketą, duokles turėjo mokėti dauguma verslininkų – pradedant stambiaisiais, baigiant kioskininkais. Nusikaltėlių grupuotės dalyvavo valstybės turto privatizavime, ieškojo ryšių politiniuose sluoksniuose. Bet visas geras gyvenimas pasibaigė, kai policija pradėjo bandyti sustabdyti nusikaltimus lietuvoje. Nepaslaptis, kad policijai pavyko sustabdyti Dekanidžių veiksmus. Pagrindiniams mafijos vadams atsisėdus į kaleimą visi galvojo, kad pagaliau pavyko sustabdyti nusikaltimus gatvėse. Bet niekas negalvojo, kad praėjus 27 metams atsiras naujas lyderis apie kurį visi tylėjo arba paprasčiausiai nežinojo, nes ilgą savo gyvenimą gyveno JAV ir įsakinėjo mafijai iš toli. Per 27 metus naujasis lyderis nesedėjo sudėjęs rankų. Jis atidžiai stebėjo policijos darbą ieškojo naujų pažinčių. Atvykęs atgal į savo gimtinę pradžioje susiekė su senos nusikalstomos grupuotės nariais kurie jau buvo paleisti atgal į laivę arba net nebuvo patekę į policijos rankas. Atvaževęs lyderis prisiekė sau, kad privers visus kurie prisidėjo prie senų mafijozų sulaikymo, atsakyti ir parodys visiškai kitokį mafijos veidą nei buvo seniau.

Apie projektą

Fenix Roleplay - tai serveris skirtas SAMP platformai ir žaidžiama jame Role Play režimu. Žaisdami mūsų serveryje jūs pilnai galėsite pasinerti į virtualaus pasaulio vaidmenų žaidimą. Registruodamėsi į serverį jūs patys pasirinksite kas jūs: Gyventojas,Svečias ar Benamis, nuo to priklausys ir jūsų Role Play žaidimas. Fenix Roleplay,tai serveris kuriame ribos tėra jūsų fantazija.

Feniksas

Egiptiečių mitologijoje feniksas – atgimimo simbolis. Ši mitinė būtybė kas 500 metų susidegindavusi ir prisikeldavusi iš savo pelenų. sklando legenda apie feniksą arba saulės ir ugnies paukštį – didingą, išmintingą ir labai įspūdingą mitologinį sutvėrimą. Feniksas simbolizuoja atsinaujinimą ir prisikėlimą.

Mūsų partneriai

Nori tapti mūsų partneriu ? susisiek!

×
×
  • Create New...